Šiaurės Haiku naujienlaiškis

Gaukite naujienas apie žuvies siuntas, patarimus ir receptus tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę

Šviežiai šaldyta žuvis iš šiaurės vandenų

„Šiaurės Haiku“ – tai šeimos verslas, tiekiantis aukščiausios kokybės šaldytą žuvį iš Šiaurryčių Atlanto. Nuo 1994 metų nuo Norvegijos krantų pagaunamos ir ragaujamos įvairios žuvys po truputį gabenamos į Lietuvą. Draugams degustuojant ir giriant, apsispręsti nebuvo sunku – 2013 pasiūlėme žuvį reguliariai, atkeliaujančią nedidelėse siuntose.

Mūsų žuvys pagaunamos Atlante, nuo Norvegijos krantų atsiskyrusio laivo Granit. Jos išdorojamos ir užšaldomos laive ir iškart siunčiamos į Lietuvą (tikime, kad ją galima pavadinti „šviežiai šaldyta“!). Žuvis skaniausia šviežia, todėl dedame visas pastangas, kad jos tiekimo grandinė būtų kuo trumpesnė. Į žuvį nededame jokių priedų, nes tikime, kad švarus maistas yra didelis privalumas.

Mes mylime savo verslą ir džiaugiamės galimybe dalintis ypatinga žuvimi.

Skani. Aukščiausios kokybės

Švari. Neperdirbta ir be priedų

Šviežia. Neužsibuvusi parduotuvėje

Vikri. Atkeliaujanti tiesiai į jūsų namus sutartą laiką

Etiška. Norvegai reguliuoja sugaunamos žuvies kiekį

Kaip pirkti

Užsakymas

Minimalus užsakymo kiekis Vilniuje – 3kg , Kaune – 5kg. Visos kainos pateiktos už kilogramą. Užsakymų patvirtinimuose kainos preliminarios. Tiksli užsakymo kaina – po supakavimo.

Pristatymas

Vilniuje – nemokamas pristatymas, darbo dienomis nuo 9:00 iki 21:00. Kaune – nemokas pristatymas kartą per mėnesį.

Apmokėjimas

Šiuo metu saugiausias apmokėjimas pristatymo metu programėle Revoliut arba kortele. Jei galite atsiskaityti tik grynais, prašau turėti tikslią sumą.

Asortimentas